III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi (ISTC3)

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, Bingöl Üniversitesi ve Ordu Üniversitesi’nin, 12-14 Kasım 2021 tarihlerinde çevrimiçi ve ücretsiz olarak ortaklaşa düzenleyeceği III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’ne (ISTC3) davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongre bildirileri Türkçe veya İngilizce dillerinde sunulabilecektir. Kongremizde sunulmak üzere iletilen genişletilmiş özet bildiriler, çift kör hakem sürecinden geçirilerek değerlendirmeye alınacak ve 25 Ekim 2021 tarihinde kongre internet sitemizde ilan edilecektir. Kabul edilen ve sunulan bildiriler, kongre bildiri kitabında elektronik olarak yayınlanacak ve internet sitemizde erişime açılacaktır. Ayrıca talep eden katılımcılarımıza da çalışmalarını çeşitli ulusal veya uluslararası dergilerde yayınlatabilme fırsatı sunulacaktır.

Kongremize genişletilmiş özet bildiri gönderimi 20 Eylül 2021 tarihine kadar devam edecektir. ÜAK kriterlerine göre uluslararası nitelikte olan kongremizde sunumlarını yapan değerli katılımcılarımızın katılım belgeleri kongre sonrasında e-posta ile kendilerine iletilecektir. Kongremiz ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt ve başvuru için https://istc3.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kıymetli çalışma, tecrübe ve birikimlerinizi III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’nde (ISTC3) paylaşmanızdan büyük mutluluk duyarız.

III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi Yürütme Kurulu