Maliye Programı Öğrencilerimiz ETA: V.8-SQL Bilgisayar Programı Sertifikası Aldı

Bingöl Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu (SBMYO), Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü, Maliye Programı bünyesinde verilen Bilgisayarlı Muhasebe dersi kapsamında, bölüme kayıtlı olan ve sertifika baraj sınavını başarı ile veren öğrencilerimize ETA: V.8-SQL Bilgisayar Programı onaylı sertifikaları takdim edildi. Öğrencilerimizin sertifikalarını, SBMYO Müdürü Prof. Dr. Yaşar Baş, Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Dr. Ethem Kılıç ve dersin sorumlusu Öğr. Gör. Esra Gür verdi.

ETA: V.8-SQL Bilgisayar Programı, Türkiye’de 100 bini aşkın müşteri ve bin bayii ağını kapsaması nedeniyle geniş bir işveren ağına ve endüstri standardına sahip. Bölüm öğrencilerimizin müfredat kapsamında bu eğitimi aldıklarına dair onaylı sertifikaya sahip olmaları, öğrencilerimize iş başvurularında önemli avantaj sağlayacak.

ETA: V.8-SQL Bilgisayar Programı Uzman eğitmeni olan Öğr. Gör. Esra Gür; ETA: V.8-SQL Bilgisayar Programı eğitim ve sertifikanın onları bu alanda bir adım öne taşıyacağını, onaylı sertifikalarını iş başvurularında rahatlıkla sunabileceklerini ve özgeçmişlerinde yer verebileceklerini belirtti.