Futbol Turnuvası'nın şampiyonu Maliye Programı oldu

Bingöl Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen futbol turnuvası sona erdi. Heyecan dolu maçların yapıldığı turnuvanın şampiyonu Maliye Programı oldu.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Öğr. Gör. Erkan Kıncal'ın yönetiminde gerçekleşen futbol turnuvasına çok sayıda öğrenci katıldı. Sosyal Bilimler MYO öğrencilerinin seyirci olarak da yer aldığı turnuvadaki maçlara ilgi yoğundu.

MYO Futbol Turnuvası'nda farklı bölümlerdeki öğrencilerin oluşturduğu 16 takım mücadele etti. Turnuva kapsamında hafta boyunca karşılaşmalar gerçekleşti. Turnuva sonunda gerçekleşen final maçında ise Maliye Programı ile Özel Güvenlik Programı şampiyona için yarıştı. Maçın galibi Maliye Programı oldu ve şampiyon olmaya hak kazandı.

Final maçının ardından düzenlenen kupa töreninde ilk üçe giren takımlar olan Maliye Programı, Özel Güvenlik Programu ve İş Sağlığı Programı takımlarına kupa ve madalyaları verildi. Birinci olan takım ödülünü, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yaşar Baş'tan aldı. İkinci olan takıma ödülü, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Uslu tarafından verilirken turnuvanın üçüncüsü olan takıma ödülü Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Elaltuntaş tarafından verildi. Kupa, ödül ve madalyalarını alan oyuncular sevinçlerini arkadaşları ve hocalarıyla paylaştı.

Çekişmeli karşılaşmaların yaşandığı  Sosyal Bilimler MYO Futbol Turnuvası oyuncuların ve seyircilerin centilmence davranışlarıyla dostluk ortamında tamamlandı.